چرا زبان انگلیسی سخت به نظر می رسد؟

اگر برای شما نیز این سوال مطرح شده که چرا زبان انگلیسی سخت به نظر می رسد، در پاسخ کوتاه می توان گفت این فقط یک تفکر رایج غلط است و اصلا منطقی نیست. می پرسید چرا؟ این مطلب را بخوانید

برای یک انسان، تغییر همیشه سخت بوده است. عوض کردن منزل، ماشین یا برای دانش آموزان تغییر مدرسه خیلی سخت است. در چنین مواقعی شما احساسات بدی را در وجود خود تجربه می کنید. اما بعد از گذشت مدت زمان مشخصی که برای هر مورد متفاوت است دیگر آن احساس از بین می رود. در واقع شما به شرایط جدید عادت می کنید.

چرا انگلیسی سخته؟؟!

اموختن زبان انگلیسی هم همینجوری ست. نمیشه یک شبه شما علاقه پیدا کنید. اجازه بدید مدتی بگذره کم کم عادت می کنید. فقط لازمه که تو این مدت واقعا و عمیقا در زبان انگلیسی غرق بشید ( این جمله مهم بود!)

چجوری به انگلیسی عادت کنم؟؟

فیلم انگلیسی ببینید، اهنگ خارجی گوش بدید و داستان بخونید. سعی کنید جملات مهم رو تکرار کنید. چشمانتون رو ببندید و تضور کنید یک نفر جلوی شما ایستاده و شما می خواهید اون جمله رو بهش بگید.

مثلا تکرار کنید: how old are you?

این یک مثال ساده بود. شما میتونید جملات سخت تر و بزرگتری انتخاب کنید.

یادتون نره این کارو زیاد انجام بدید. با علاقه انجام بدید

اینجوری سریعا اون جمله ملکه ی ذهنتون میشه (یعنی ناخوداگاه اونو میتونید بگید دیگه لازم نیست بهش فکر کنید. مثل رانندگی که بعد از عادت کردن، نمیفهمید کی دنده ها رو خودتون عوض میکنید!!)

اگر نیاز به م داشتید با من تماس بگیرید. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شه دروس Edward ارامش_محبت خودم. من واقعی مسجد عقل علاقه حقوقدان Mark اندیشه سیاسی